Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Spawacz MAG do pracy na terenie Czech

Spawacz MAG do pracy na terenie CzechAgencja pośrednictwa pracy Tim Lewis Recruitment powstała w Irlandii Północnej w 1991 roku. Od tamtego czasu poszerzyliśmy swoją działalność na inne kraje Unii Europejskiej i zbudowaliśmy silną bazę klientów w branży produkcyjnej i usługowej, przetwórstwa żywności, inżynierii, rolnictwa, opieki zdrowotnej.
Nasze biuro w Pradze zostało otwarte w 2004 roku, skąd działamy w obrębie całej Republiki Czeskiej oraz pośredniczymy w doborze kandydatów dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowiska:
SPAWACZ
do pracy w fabryce na terenie Republiki Czeskiej
Spawacze: CO2 (MIG / MAG) 131, 135, 136 z uprawnieniami (zdany egzamin państwowy) lub ukończonym kursem spawalniczym oraz udokumentowanym doświadczeniem w spawaniu stali o grubości od 30 do 70mm pod ultradźwięki, głównie spoin doczołowych, pachwinowych i warstwowych; żłobienie; cięcie palnikiem.


Oferujemy:
Umowę o pracę.
Płaca i świadczenia dodatkowe uzależnione od umiejętności i wyników egzaminu (badanie rentgenowskie - dot. spawaczy).
Dofinansowanie połowy kosztów zakwaterowania.
Miejsce pracy: Ołomuniec
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz


Kandydatów spełniających powyższe oczekiwania zaprosimy na spotkania kwalifikacyjne które odbędą się w Katowicach (o dokładnym terminie i miejscu spotkania Kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie).
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Tim Lewis Recruitment
Kontakt
Oferta pracy Spawacz MAG do pracy na terenie Czech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1987 razy | 06-12-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.