Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Spawacz MAG 135

Spawacz MAG 135Power Jobs agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

okolice LILLE

ROZPOCZĘCIE PRACY: 02.05 lub 06.05.2019

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca na zakładzie przy spawaniu elementów naczep i przyczep do ciężarowych
- rodzaj materiału: stal czarna
- spawanie metodą MAG 135

WYMAGANIA:
- udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
- umowa o pracę
- szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2200 -2400 euro netto/miesiąc
- wynagrodzenie około 1900 euro netto/152 godziny tj. około 12, 50 euro netto/godz.
- dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
- zwrot kosztów przejazdu Polska #8211; Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie
- zapewniona odzież robocza

Pensja:
Lokalizacja: Franche Comte
Firma: Powerjobs
Oferta pracy Spawacz MAG 135 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 517 razy | 09-05-2019