Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Spawacz

Spawacz

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszych klientów - firm zajmujących się produkcją zbiorników, sprzętu ciężkiego (w tym sprzętu wojskowego) czy konstrukcji - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ, Belgia

Opis stanowiska - zależne od doświadczenia:

  • Spawanie konstrukcji zbiorników metalowych -praca w różnych lokalizacjach przy użyciu elektrody oraz półautomatycznego (metoda 111 i 136)

  • Spawanie naczep (cystern, zbiorników) na materiały płynne lub sypkie - praca w oparciu o rysunek techniczny, montaż przy pomocy suwnicy, spawanie aluminium (21,22) oraz stali nierdzewnej (metoda 131)

  • Spawanie naczep ciężarowych, śmieciarek, pojazdów specjalistycznych (wozy opancerzone, pojazdy pustynne) oraz komponentów do nich - obsługa robota/automatu spawalniczego, czyszczenie i wykańczanie elementów, spawanie stali czarnej, praca w oparciu o rysunek techniczny 2D i 3D

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG lub MAG lub TIG

  • uprawnienia spawalnicze (przynajmniej jedne z wymienionych):

    • 111, 135, 136, 141 - podstawowe lub ponadpodstawowe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w grupie i samemu

  • uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane

  • VCA - mile widziane

  • umiejętność czytania rysunków technicznych 2D i 3D - mile widziane

  • własny samochód - mile widziany

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 15EUR brutto/h

  • pracę min. 38 godzin tygodniowo

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

  • premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto

  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie: 7.5EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Link2europe
Oferta pracy Spawacz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 613 razy | 26-07-2016