Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

SPAWACZ H-L045 6GR Belgia- stała praca od zaraz

SPAWACZ H-L045 6GR Belgia- stała praca od zarazGLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej.
Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko :

SPAWACZ

Od kandydatów oczekujemy :
- umiejętności spawania konstrukcji offshore metodą MIG MAG 135/136/138 w pozycji H-L045 6GR
-wymagane doświadczenie w spawaniu rur, rurociągów, cystern, zbiorników itp.
- gotowości do udziału w próbce spawalniczej w Polsce oraz podjęcia pracy za granicą,
- znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,
- stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zakwaterowanie w ramach zatrudnienia.
- ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU NA PRÓBKI W POLSCE ORAZ DO MIEJSCA PRACY W BELGIICV prosimy wysyłać na adres info@gladpol.pl

Szczegółowych informacji udzielimy pod numerem telefonu 58 530 02 16 lub bezpośrednio w siedzibie biura w Tczewie przy ul. 30 Stycznia 47.W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez P.H.U. GLADPOL, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."
Pensja: 12 000
Lokalizacja:
Firma: GLADPOL
Kontakt 4u
info@gladpol.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


GLADPOL | Czytano 534 razy | 03-11-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ