Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

SPAWACZ - Czechy, Hradec Kralove

SPAWACZ - Czechy, Hradec KraloveAgencja pośrednictwa pracy Tim Lewis Recruitment powstała w Irlandii Północnej w 1991 roku. Od tamtego czasu poszerzyliśmy swoją działalność na inne kraje Unii Europejskiej i zbudowaliśmy silną bazę klientów w branży produkcyjnej i usługowej, przetwórstwa żywności, inżynierii, rolnictwa, opieki zdrowotnej.
Nasze biuro w Pradze zostało otwarte w 2004 roku, skąd działamy w obrębie całej Republiki Czeskiej oraz pośredniczymy w doborze kandydatów dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii.
-------------------------------------------------------------------------------
Nasz klient, lider na rynku czeskim, aktualnie poszukuje:

SPAWACZY:

141 + 135
135 + 111
135
111

do pracy w fabryce dostarczającej aparaturę specjalistyczną dla przemysłu farmaceutycznego, energetycznego, chemicznego i petrochemicznego dla klientów na całym świecie. Zakład mieści się w Hradec Kralove i zatrudnia ok. 500 pracowników.


Wymagania:

Osoby ubiegające się o to stanowisko powinny posiadać europejski certyfikat spawania ANB / TUV/ UDT oraz egzamin państwowy według EN 287.1 dla metod:

141 + 135 T/P BW S t12, 0 stal czarna i nierdzewna
135 + 111 T/P BW S t12, 0 stal czarna i nierdzewna
135 T/P BW S t12, 0 stal czarna i nierdzewna
111 T/P BW S t12, 0 stal czarna i nierdzewna

oraz udokumentowane doświadczenie w spawaniu stali i rur, głównie spoin pachwinowych, doczołowych, warstwowych; umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie w spawaniu pod ultradźwięki.
--------------------------------------------------------------------------------
Oferujemy:
Umowę o pracę.
Płaca początkowa 130 CZK / godz netto ("na rękę")
Dofinansowanie połowy kosztów zakwaterowania.
HRADEC KRALOVE
Termin rozpoczęcia pracy: LIPIEC

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".
Pensja: 130 CZK / godz netto
Lokalizacja: Hradec Kralove
Firma: Tim Lewis Recruitment
Kontakt
Oferta pracy SPAWACZ - Czechy, Hradec Kralove może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2433 razy | 16-07-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.