Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

SPAWACZ BEZ DOŚWIADCZENIA - do przyuczenia w obsłudze robota

SPAWACZ BEZ DOŚWIADCZENIA - do przyuczenia w obsłudze robotaDla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ BEZ DOŚWIADCZENIA - do przyuczenia w obsłudze robota spawalniczego

Miejsce pracy: Zwolle
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do przyuczenia w obsłudze robota spawalniczego. Praca jako początkujący spawacz. Nie wymagamy doświadczenia, jedynie aktualnych uprawnień lub książeczki spawalniczej i chęci do nauki. Możliwa praca na dwóch zmianach.

Kogo szukamy?

Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
Posiadających ważne uprawnienia do spawania metodą MAG135 lub ważną książeczkę spawalniczą
Nie wymagamy doświadczenia

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 12, 91 euro brutto/h, netto około 475 euro tygodniowo
Możliwość pracy na 2 zmianach
Możliwość przyuczenia do obsługi robota spawalniczego
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość używania samochodu służbowego bez opłat
Zwrot kosztów za paliwo w przypadku własnego samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Kwarantannę opłacaną przez pracodawcę (min. 5 dni)
Możliwość uzyskania ulgi eksterytorialnej
Darmowy Internet na zakwaterowaniu
Pensja:
Lokalizacja: Zwolle, Holandia
Firma: Euro work
Kontakt 4u
LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3g7ukqP

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej #8211;
posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Euro work | Czytano 15 razy | 10-06-2021

® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.