Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Spawacz Aluminium Przemysł Jachtowy

Spawacz Aluminium Przemysł Jachtowy Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż zlokalizowanych w Polsce, Holandii i Niemczech.

Dla naszego Klienta Holenderskiej Agencji Pracy poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Spawacz Aluminium Przemysł Jachtowy
Zakres Obowiązków
#8226;spawanie aluminiowych elementów jachtów,
Wymagania
#8226;doświadczenie w spawaniu aluminium metodą MIG/MAG,
#8226;mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym,
#8226;komunikatywna znajomość języka angielskiego,
#8226;mile widziane prawo jazdy kat. B,
Oferujemy
#8226;wynagrodzenie netto: 530 #8211; 560 euro/tydz.
#8226;różne długości kontraktów (możliwość długoterminowego zatrudnienia),
#8226;zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
#8226;przewidywane rozpoczęcie pracy połowa maja,
Podsumowanie Oferty
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P, ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).


Pensja:
Lokalizacja:
Firma: GD Profesja
Kontakt 4u
GD Profesja
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


GD Profesja | Czytano 40 razy | 07-10-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ