Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Spawacz 135 od stycznia aplikuj już dziś!

Spawacz 135 od stycznia aplikuj już dziś!Dla naszego wieloletniego Klienta we Francji, poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz 135.

Praca od początku stycznia 2019 na wschodzie Francji w okolicach Dijon.

Zakres obowiązków
#8226; Spawanie 135 elementów naczep samochodowych według planu technicznego
#8226; Czarna stal

Praca na hali produkcyjnej

Wymagania
#8226; Nie są wymagane żadne certyfikaty, ale dobra jakość spawania

Oferujemy
#8226; Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie + premia za każdy dzień roboczy 24, 17 euro netto!
#8226; Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
#8226; Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp
#8226; Zorganizowany transport i zakwaterowanie
#8226; Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
#8226; 100 #8364; premii za polecenie pracownika

Zapraszam do kontaktu pod gabriela.zwierzchowska@ipf.jobs lub 502854430
Pensja:
Lokalizacja: Dijon
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Spawacz 135 od stycznia aplikuj już dziś! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 605 razy | 21-12-2018