Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Spawacz 135, 136 - przemysł (Finlandia)

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego fińskiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Spawacz 135, 136 - przemysł (Finlandia)

Obowiązki:

  • spawanie różnych elementów (stal czarna i/lub nierdzewna) 135, 136 w na terenie fabryk

Wymagania:

  • certyfikaty 135, 136

  • minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy jako spawacz w przemyśle

  • samochód na wyjazd i język angielski (1 osoba na ekipę mile widziany)

  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Finlandii na długi okres czasu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w znanej fińskiej firmie

  • umowa z fińskim pracodawcą (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • opłacone przez klienta zakwaterowanie

  • pomoc w organizacji wyjazdu

  • składki i podatki odprowadzane w Finlandii przez pracodawcę

  • ubezpieczenie

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • długoterminowe zatrudnienie

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Zeitmann Żeńczuk
Oferta pracy Spawacz 135, 136 - przemysł (Finlandia) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1806 razy | 13-10-2017