Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz 111 - 2 osoby

Spawacz 111 - 2 osobyObecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Spawacz 111 ( 2 osoby )

Zakres obowiązków:
-spawanie elektrodą
- Spawanie konstrukcji

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich
-atrakcyjne wynagrodzenie od 11, 50 -12, 00 euro/h + diety 40 euro/dzień ( około 2.100euro m-c netto)
-pomoc w zakwaterowaniu
-możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- doświadczenie w spawaniu
- dobra znajomość rysunku technicznego
- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe lub doświadczenie min 3 lata
- doświadczenie na ww. stanowisku

Pensja: 2100
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Oferta pracy Spawacz 111 - 2 osoby może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Work On Personal LTD | Czytano 432 razy | 06-07-2018