Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Solidny budowlaniec szukam pracy na dłużej mam 35 lat

Solidny budowlaniec szukam pracy na dłużej mam 35 latOd ponad 15 lat pracuję przy remontach, dociepleniach, dachach.Zajmowałem się:remontami, przebudowami domów, mieszkań(remonty od A-Z), w sezonach wiosenno/letnich pracowałem przy docieplaniu, naprawianiu elewacji(domki, bloki), dachach -głównie dachówka, montażu rynien, okien, obróbek itp, izolacjach tarasów, fundamentów.Pracowałem też jako pomocnik przy kostce brukowej, stawianiu konstrukcji stalowych, rusztowań.Lubię uczyć się nowych technologii budowlanych.W polsce przez kilka lat prowadziłem firmę budowlaną, jestem po szkole budowlanej.Od ok 3 lat pracuję za granicą min(szwecja, niemcy, francja, inne), jako samodzielny pracownik, lub pomocnik.Jestem dokładny, solidny, bezkonfliktowy, bez nałogów - jak czegoś nie wiem to pytam, mogę samodzielnie poprowadzić budowę lub pracować jako pomocnik(na początku).szukam pracy na jak najdłuższy okres czasu od zaraz.aby udowodnić że to co wyżej piszę jest prawdą mogę pracować przez tydzień za połowę stawki.Pozdrawiam.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Solidny budowlaniec szukam pracy na dłużej mam 35 lat może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 685 razy | 30-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.