Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Slusarz narzdziowy, monter

Slusarz narzdziowy, monterSzukam pracy w Szwajcarii w zawodzie ślusarz. Posiadam wieloletnie doswiadczenie na polskich i niemieckich budowach i fabrykach.Jezyk niemiecki dobry. Od 6-ciu lat mieszkam i pracuje w Monachium.
Pensja: od 2000E
Lokalizacja: Munchen
Firma: Fordon
Kontakt
Oferta pracy Slusarz narzdziowy, monter może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 867 razy | 16-09-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.