Strona główna >> Austria >> Dam pracę

ŚLUSARZ - miejsce pracy: Austria - Bludenz

ŚLUSARZ - miejsce pracy: Austria - Bludenz Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Jesteśmy renomowaną niemiecka firma która od 23 lat zatrudnia pracowników na terenie Niemiec oraz Austrii.
W naszych 34 oddziałach pracuje ponad 2000 tysiące zadowolonych fachowców.
Współpraca z nami jest gwarantem stabilnego zatrudnienia.
Dołącz do nas i zacznij pracę z najlepszymi.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:
ŚLUSARZ
miejsce pracy: Bludenz - Austria

Nasza oferta:
- austriacka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie 13 + 14 pensja
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- zaliczki już po pierwszym przepracowanym tyg.
- płatne nadgodziny
- płatne urlopy
- austriackie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
- bezpłatne ubranie robocze
- oraz wiele więcej...

Twoje obowiązki:
- maszynowa obróbka metalu
- budowa i naprawa konstrukcji metalowych
- obróbka i szlifowanie elementów metalowych
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako ślusarz
- język niemiecki na poziomie min. B1 (warunek konieczny)
Pensja:
Lokalizacja: Bludenz
Firma: Walter-Fach-Kraft
Oferta pracy ŚLUSARZ - miejsce pracy: Austria - Bludenz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Walter-Fach-Kraft | Czytano 373 razy | 20-01-2021