Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Slusarz

SlusarzAgencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Eurokontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Francji osób na stanowisko:

Ślusarz

Obowiązki:

- Realizacja usług z zakresu obróbki metalu - spawalnictwa i ślusarstwa
- Profesjonalne usługi polegające na wyrabianiu ram metalowych (m.in. okiennych), balustrad, poręczy, schodów, beczek oraz pojemników ze stali nierdzewnej

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Komunikatywna znajomość j. obcego - mile widziana
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

- Zakwaterowanie
- Dobre zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 530 398 446.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Eurokontakt
Kontakt
Oferta pracy Slusarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4581 razy | 28-07-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.