Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Serwisant płytowego wymiennika ciepła, Hannover

Serwisant płytowego wymiennika ciepła, HannoverNiemiecka Agencja Pracy poszukuje na zlecenie niemieckiego producenta z okolic Hannoveru: Serwisanta / Mechanika płytowego wymiennika ciepła. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: okolice miasta Hannover oraz region Dolnej Saksonii, Niemcy
- Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Umowa o pracę na okres stały z niemieckim producentem płytowych wymiennikow ciepła
- Praca polega na wykonywaniu usług serwisowych (samochodem serwisowym) w firmach przemysłowych, posiadających płytowe wymienniki ciepła
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku
- Godziny pracy: od 7 do 16 + nadgodziny, ok.175 do 185 godz. miesięcznie
- Główne zadania:
- Montaż, naprawa, konserwacja lub regeneracja płytowych wymienników ciepła
- Wymiana płyt i uczszelek (nieklejonych i klejonych)
- Chemiczne i mechaniczne czyszczenie wymienników płytowych
- Czyszczenie chemiczne wykonywane jest stacją czyszczącą CIP 220 (Cleaning-in-Place = czyszczenie na miejscu)
- Remont kompleksowy płytowych wymienników ciepła
- Ekspertyza płyt pod względem pęknięć i mikrokorozji przy użyciu penetrantów
- Posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz przestrzeganie norm dotyczących rysunku technicznego, prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe o profilu: Mechanik urządzeń grzewczych, sanitarnych i chłodniczych lub pokrewne jak: mechatronik, mechanik / ślusarz przemysłowy
- Doświadczenie zawodowe przy płytowych wymiennikach ciepła lub przy systemach grzewczo-chłodzących w obiektach przemysłowych
- Umiejętność montażu, naprawy lub wymiany podzespołów mechanicznych
- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- Znajomość rysunku i dokumentacji technicznej
- Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego (od B1)
- Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
- + Samochód firmowy
- + 4 tygodni płatnego urlopu
- + Wypłata wszystkich godzin pracy
- + Dieta netto 12 lub 24 euro / dzień pracy, tylko w przypadku pracy w delegacji
- Stawka brutto: 15, 50 do 16, 50 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
- Wynagrodzenie miesięczne netto od 1750 do 1900 euro + nadgodziny i diety
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. ok 300 euro / mies.
Pensja: 1750 do 1900 euro netto
Lokalizacja: Hannover
Firma: PolFach
Oferta pracy Serwisant płytowego wymiennika ciepła, Hannover może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 611 razy | 29-11-2018