Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Samodzielny/a Księgowy/a

Samodzielny/a Księgowy/aDla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Stargardzie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Stargard

Zakres obowiązków:
- bieżąca ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo księgowym
- analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
- udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca, roku
- udział w czynnościach związanych z przygotowaniem rozliczeń VAT
- odpowiedzialność za obieg dokumentów i poprawność dokumentacji finansowej i księgowej w spółce
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, Urząd Celny, audytorzy)
- współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
- dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz szkolenia
- ubezpieczenie na życie
- prywatna opieka medyczna
- pakiet socjalny
- przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - ekonomia / finanse lub w trakcie nauki
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
- dobra znajomość zagadnień księgowych, ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT)
- dokładność, dobra organizacja pracy i otwartość
- samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Dodatkowe atuty:
- znajomość systemu SAP ERP
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
- znajomość standardów MSR/MSSF
- umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów

Pensja:
Lokalizacja: Stargard
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Samodzielny/a Księgowy/a może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3270 razy | 23-04-2018