Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Samodzielny Przedstawiciel Handlowy

Samodzielny Przedstawiciel HandlowyClever Code to firma od 4 lat działająca w branży e-commerce. Doradzamy, tworzymy i wdrażamy rozwiązania w oparciu o platformy sprzedażowe Magento, Shoper, PrestaShop. Projekty realizujemy zarówno dla klientów z Polski, jak i zza granicy.

Obecnie poszukujemy Samodzielnych Przedstawicieli Handlowych
w branży IT

Teren działania: Polska, Kraje Europy Zachodniej, Stany Zjednoczone, Kanada

Wymagania:
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,
- otwartość oraz umiejętność nawiązywania trwałych kontaktów handlowych,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i wiedzą z zakresu Platform ecommerce,
- samodzielność i samodyscyplina,
- dodatkowym atutem będzie znajomość form i technik nowoczesnej sprzedaży,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług,
- wykształcenie wyższe.

Zakres obowiązków
- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie efektywnych kontaktów biznesowych,

Oferujemy:
- bezkonkurencyjne prowizje od sprzedaży,
- możliwość wyjazdów służbowych w granicach kraju oraz za granicę,
- pełne przeszkolenie z branży e-commerce (Sklepy Internetowe),
- dowolny czas pracy,
- pasywny dochód uzależniony od efektów pracy.

Do CV prosimy załączyć poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 13.06.2016 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r, poz. 922 z póź. zm.).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Clevercode
Oferta pracy Samodzielny Przedstawiciel Handlowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

| Czytano 1300 razy | 07-09-2017