Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Samodzielna/y księgowa/y

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Opis stanowiska :

  • samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości (w szczególności KPiR),

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości (KH),

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • prowadzenie kartotek osobowych, w tym naliczanie list płac i ZUS,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT),

  • bezpośrednia współpraca z klientami oraz ich kontrahentami,

  • współpraca z Urzędami Skarbowymi, ZUS i GUS,

  • sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych.

Wymagania :

  • doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym lub dziale księgowości (minimum 3 lata),

  • certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,

  • znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz Kodeksu Pracy,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość oprogramowania Symfonia oraz Płatnik,

  • systematyczność, dokładność, sumienność,

  • samodzielność w pracy oraz umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,

  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • zdobywanie doświadczenia we współpracy z firmami z różnych branż,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • pracę w centrum Poznania.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: Uniapol
Oferta pracy Samodzielna/y księgowa/y może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4452 razy | 15-11-2015