Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Rzeźnik wykrawacz mięso wołowe

Rzeźnik wykrawacz mięso wołoweObowiązki:
- wykrawanie mięsa wołowego na stołach, w elementach

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
- chęć podjęcia pracy na dłużej
- mile widziane posiadanie duńskich dokumentów personalnych

Oferujemy:
- pracę na stałe bezpośrednio pod zakładem (na warunkach duńskich)
- pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 7, 5 godz. dziennie)
- atrakcyjne wynagrodzenie; stawki zaczynają się od 160dkk brutto i ulegają podwyższeniu w momencie realizacji wyższych norm (bardzo realne stawki powyżej 200dkk brutto). Kurs dkk/pln to 0, 6zł, stąd wynagrodzenie bardzo atrakcyjne,
- zakwaterowanie na koszt pracownika (ok. 2500dkk/miesiąc), zakład pomaga zorganizować mieszkanie
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Pensja:
Lokalizacja: Vejen
Firma: Julia WB Staffing
Oferta pracy Rzeźnik wykrawacz mięso wołowe może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Julia WB Staffing | Czytano 410 razy | 10-09-2020