Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Rzeźnik Wykrawacz Belgia

Rzeźnik Wykrawacz BelgiaFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Posukujemy kandydatów którzy:

- znają podstawy języa angielskiego
- mają doświadczenie na stanowisku rzeźnika, przy porcjowaniu mięsa

Obowiązki:
ubój, rozbiór mięsa (wieprzowina i wołowina), odkostnianie, przetwarzanie mięsa

Oferujemy:
#183; belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
#183; Wynagrodzenie: 15 Euro/godzinę Brutto + 3.67 Euro diety za dzień - możliwość wypracowywania nadgodzin
- zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Prosimy o dodanie klauzuli:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Kontakt 4u
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

EastGate | Czytano 233 razy | 27-05-2022