Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Rzeźnik mięso wieprzowe (rożne stanowiska)

Rzeźnik mięso wieprzowe (rożne stanowiska)Rzeźnik mięso wieprzowe (rożne stanowiska)
Miejsce pracy: Dania.

Obowiązki:
- obój, rozbiór mięsa wieprzowego

Wymagania:
- 2-3 lata doświadczenie na analogicznym stanowisku
- chęć podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:
- pracę na stałe bezpośrednio pod zakładem (na warunkach duńskich)
- pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie; stawki nawet 232 dkk brutto

- zakład pomaga zorganizować mieszkanie
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Pensja: 18000 - 20000 dkk netto
Lokalizacja: Ringsted
Firma: Julia WB Staffing
Oferta pracy Rzeźnik mięso wieprzowe (rożne stanowiska) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Julia WB Staffing | Czytano 380 razy | 02-02-2021