Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Rzeźnik

RzeźnikIPF Group jest liderem wśród firm zatrudniających pracowników na terenie Francji. Nasza firma od 10 lat specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych. Aktualnie poszukujemy pracowników do kilkunastu firm produkcyjnych w całej Francji.

Obecnie poszukujemy rzeźników
ok Strasburga

Zakres obowiązków:

- praca w zakładzie przy przetwórstwie mięsnym

- wykrawanie mięsa wieprzowego przy taśmie

- trybowanie nożem kości z szynek, łopatek, schabu itp.

- obróbka elementów, klasowanie

- inne prace na produkcji

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

- umiejętność pracy nożem

- dobra kondycja fizyczna

- gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność 'od zaraz')

Nasi pracownicy cenią sobie:

- Czytelną umowę, ze wszystkimi świadczeniami (rodzinne i emerytalne)

- Stały kontakt, również na miejscu, po zakwaterowaniu.

- Wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze na czas.

- Gwarantujemy francuską umowę o pracę i prawo do wszystkich benefitów związanych z zatrudnieniem (dodatki na dzieci, ubezpieczenie, prawo do francuskiego zasiłku itp.)

- Nie musisz znać języka, z nami będziesz pracować w polskim zespole.

- Opis Twojego stanowiska i warunki pracy, omówisz już w pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą od spraw rekrutacji.

- 100#8364; premii za polecenie pracownika.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Rzeźnik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 460 razy | 14-11-2018