Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Rzeźnik - Francja

Rzeźnik - FrancjaNazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą we Francji.

Rzeźnik
Miejsce pracy: Francja, Zegerscappel

Zakres obowiązków:
-ubój oraz rozbiór zwierząt: wołowina i wieprzowina
-przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
-ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
-utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:
-doświadczenie w pracy w rzeźni (szczególnie rozbiór)
-gotowość do pracy przy uboju
-umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
-znajomość typów mięs, technik cięcia i odtłuszczania mięsa
-znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
-mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa Polska: rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
-dodatek za wykonanie misji
-dodatkowo płatne godziny nadliczbowe: 25% i 50%
-ekwiwalent za urlop
-zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
-zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Pensja: 2500 - 2900 euro netto
Lokalizacja: Zegerscappel
Firma: JOBSPLUS1
Oferta pracy Rzeźnik - Francja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

JOBSPLUS1 | Czytano 280 razy | 12-01-2021