Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Rzeźnik - filetowanie mięsa

Rzeźnik - filetowanie mięsaPolish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Dla naszego obecnego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: RZEŹNIK

Stanowisko : rzeźnik
Miejsce pracy : Glasgow, Szkocja
Czas trwania pracy: na stałe
Umowa : ze szkockim pracodawcą
Praca : OD ZARAZ
Ilość wakatów : 2 #8211; 3 osoby

Opis stanowiska:
- filetowanie mięsa
- usuwanie nadmiaru tłuszczu od mięsa

Wymagania
- pracownik z kilkuletnim doświadczeniem, najlepiej jeśli pracował już w Anglii bądź Szkocji

Język
#8211; znajomość angielskiego nie jest wymagana, jednakże ważne jest, aby pracownik rozumiał polecenia pracodawcy w zakładzie mięsnym.

Stawka
- 300 GBP na rękę tygodniowo

Wymiar czasu pracy
#8211; od poniedziałku do soboty. Jeżeli chodzi o godziny pracy: pon - pt 8-17, sobota 8-14/15

Zakwaterowanie
#8211; zapewnia pracodawca, pracownik nie ponosi żadnych kosztów.

Wyżywienie
- śniadania, lunche opłaca pracodawca

Transport
#8211; dojazd do Szkocji na koszt pracownika, jeżeli pracownik się sprawdzi , wszystkie koszta zostaną zwrócone
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: PolishEmployees
Oferta pracy Rzeźnik - filetowanie mięsa może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

| Czytano 1693 razy | 20-10-2014