Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Rzeźnik bez znajomości niemieckiego

Rzeźnik bez znajomości niemieckiegoOd zaraz do zakładu pracy w Heilbad Heiligenstadt zatrudnimy rzeźników (m/w/d) z doświadczeniem.
Zakres obowiązków:
- Profesjonalny rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
- Krojenie kawałków mięsa według specyfikacji
- Przetwarzanie i porcjowanie mięsa
- Zapewnienie jakości podczas przetwarzania
- Przestrzeganie wymogów prawnych i przepisów higienicznych.
Oferujemy:
- Stawki taryfowe zależne od stanowiska pracy:
LG3: 2.441, 62#8364; brutto +dodatki
LG4: 2.591, 98#8364; brutto +dodatki
Dodatki:
- 20%-125% za nadgodziny, pracę w nocy, w niedzielę oraz w święta
- Dodatek wakacyjny i świąteczny, każdy po 460, 17 euro
- 30 dni urlopu/rok
- 39 godzin/tydzień
- 169 godzin/miesiąc
- Umowa wstępna na okres 1 roku
- Elektroniczna rejestracja czasu pracy - każda minuta jest rejestrowana
- Premia za wyniki uwzględniające aspekty jakościowe i wynik brutto oraz indywidualny współczynnik chorobowy po 3 miesiącach pracy.
Oprócz tego pracodawca oferuje wiele innych atrakcyjnych świadczeń pracowniczych, takich jak:
- Dodatkowe zakładowe ubezpieczenie zdrowotne
- Profilaktyczne badania lekarskie i opieka medyczna w firmie
- Porady w zakresie opieki pielęgniarskiej od wds.care
- Zbiorowy program emerytalny i świadczenia kapitałowe
- Osobiste ubrania robocze
- Zniżki na Mitarbeitervorteile.de usługi telefonii komórkowej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szkolenie i dalsze kształcenie.
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. W razie potrzeby istnieje możliwość służbowego zakwaterowania. Mile widziane są osoby w prywatnym samochodem na dojazdy do pracy.
Pensja: 2500e
Lokalizacja:
Firma: AurelKa
Kontakt 4u
cv@falconjobs.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

AurelKa | Czytano 174 razy | 20-02-2022