Strona główna >> Szwajcaria >> Dam pracę

Rozbiórki/demontaż azbestu - Szwajcaria

Rozbiórki/demontaż azbestu - SzwajcariaNa zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy pracownika fizycznego do prac rozbiórkowych. Praca od zaraz.

Zakres obowiązków:
- Prace rozbiórkowe
- Usuwanie azbestu

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, pozwalająca komunikować się na stanowisku (Warunek konieczny),
- Prawo jazdy + własny samochód (Warunek konieczny)
- Dobre doświadczenie w branży budowlanej lub pracach rozbiórkowych
- Wysokiej motywacji i chęci do pracy fizycznej
- Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (33-36 CHF /h + 16 CHF diety/)
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 600-800 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Borys-Personal
Kontakt 4u
Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres e-Mail: borys-personal@gmx.de

Klaudia Borys
Kontakt telefoniczny: 0049160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Borys-Personal | Czytano 482 razy | 07-04-2022