Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Rozbiórka

RozbiórkaWitam szukam ludzi kturzy mieli jechac do pracy przy rozbiórce kyórą proponował pan Daniel Korotko bo dziś sie okazało że lipa z tej pracy i nie wiadomo co z kasa telefon milczy prosze odpisywac!!!!
Pensja: Negocjacja
Lokalizacja:
Firma: Biboy
Kontakt
Oferta pracy Rozbiórka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

biboy | Czytano 1880 razy | 29-11-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ