Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Rodzina z 2 dzieci poszukuje Au Pair Alicante Hiszpania

Rodzina z 2 dzieci poszukuje Au Pair Alicante HiszpaniaWesoła rodzinka z Alicante zaprasza do siebie nową au pair od września lub października.
Rodzina od roku gości u siebie au pair z Niemiec, która wystawiła rodzinie znakomite referencje. Wyjazd na okres 8 do 12 miesięcy do 2 dziewczynek: 4 i 6 lat.


Lokalizacja: Hiszpania, Alicante
Wyjazd: wrzesień lub październik na 8 do 12 miesięcy.
Dzieci: dziewczynki 4 i 6 lat.

Wymagania, jakie musisz spełniać:
Wg uregulowań prawnych wiek od 18 lat,
Komunikatywna /dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego
Koniecznie doświadczenie w opiece nad dziećmi, poparta, co najmniej 2 referencjami. Referencje może wystawić np. sąsiadka, z której dziećmi wychodzisz na spacery lub spędzasz czas na placu zabaw.

Obowiązki: Zabawa z dziewczynkami przygotowywanie posiłków wychodzenie na spacery i drobne prace domowe ok. 30 godz. w tygodniu.

Rodzina goszcząca oferuje:
Tygodniowe kieszonkowe 70 euro,
Bezpłatne wyżywienie,
Bezpłatne zakwaterowanie

Biuro Au Pair Koncepcja istnieje od 1994 roku. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie, stała i sprawdzona współpraca z zagranicznymi partnerami i rodzinami oraz 24 godzinny serwis, czyli wsparcie dla naszych podopiecznych przez cały okres pobytu u rodziny goszczącej. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1926.

Wyślij zgłoszenie już dziś na adres mailowy:
judyta@koncepcja.eu

W treści maila prosimy podać AU PAIR Alicante
Pensja:
Lokalizacja: Madryt
Firma: Koncepcja
Kontakt
Oferta pracy Rodzina z 2 dzieci poszukuje Au Pair Alicante Hiszpania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 1771 razy | 13-09-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ