Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Rezydent - Chiny

Rezydent - ChinyHuman Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zajmującej się outsourcingiem pracowniczym poszukujemy osoby do Fabryki Mercedesa na stanowisko:
Rezydent - Chiny
Miejsce pracy: Chiny
Nr ref.: RC/EC/Ł

Rezydent to osoba oddelegowana z ramienia Klienta do zabezpieczenia jego interesów i reputacji na terenie zakładu odbiorcy. Rezydent zobowiązany jest do pozostawania w ciągłym kontakcie z inżynierami odbiorcy oraz z Klientem, zapewniając sprawny przepływ informacji, a dzięki swojemu doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów jakościowych może również służyć jako ekspert i doradca wyrażający interesy Klienta.

Oczekiwania:
- gotowość do wyjazdu 15.01.2016
- biegła znajomość języka chińskiego w mowie i piśmie
- mile widziany język angielski
- samodzielność, wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, nastawienie na cel, umiejętność zarządzania podległym zespołem, odporność na stres
- prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (A1)
- pobyt stały min. 6m do 1 roku (w przypadku pobytu dłuższego niż 6 m-cy zagwarantowany dodatkowy zjazd do PL na koszt firmy)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop, karta służbowa)
- pokrycie niezbędnych kosztów związanych z przelotem, ubezpieczeniem, wizą i zakwaterowaniem
- pakiet szkoleń w Polsce i w Chinach
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HumanHunter
Kontakt
Oferta pracy Rezydent - Chiny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 993 razy | 15-12-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.