Strona główna >> Aktualności

Reprezentatywne i profesjonalne CV zwiększa szansę na otrzymanie pracy

Reprezentatywne i profesjonalne CV zwiększa szansę na otrzymanie pracy CV z łacińskiego Curriculum Vitae oznacza przebieg życia. Zawiera przebieg naszego wykształcenia, dotychczasowego zatrudnienia, umiejętności oraz zainteresowań. Ważną rubryką jest kolumna z przejrzystym zdjęciem oraz danymi adresowymi do kontaktu z nami. Każdy z tych elementów powinny być przedstawione w przemyślany sposób, tak aby zachęcić pracodawcę do kontaktu z Tobą. Sprawdź jak reprezentatywne i profesjonalne CV zwiększa szansę na otrzymanie pracy.
Profesjonalne CV sprawi, że zwrócisz uwagę pracodawcy. Odpowiednia struktura, przejrzystość i nie szablonowość zwiększa szanse na zdobycie interesującego wakatu. Możesz stworzyć aplikacje samodzielnie lub skorzystać z wyspecjalizowanych serwisów, pomagających w tworzeniu aplikacji CV i listów motywacyjnych

Cennik wykonania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego


W internecie możemy znaleźć wiele darmowych szablonów CV. Większość z nas korzysta z nich i słusznie, bowiem lilczy się nasze doświadczenie i umiejętności poparte świadectwami pracy. Pracę znajdujemy głównie po znajomości i CV to tylko formalność. Są jednak sytuacje, gdy szukamy atrakcyjnej pracy. Konkurencja jest duża. Aby się wyróżnić potrzebujemy indywidualnego, nieszablonowego dokumentu CV. W serwisie cv.pl koszt usuługi stworzenia profesjonalnego CV to od 170 do 250 zł. Dokument w wersji angielskiej to inwestycja rzędu 200 - 280 zł.
Dodatkowo możemy zamówić wykoananie listu motywacyjnego. Koszt takiej usługi to 150 - 220 zł dla polskiej wersji językowej oraz od 180 do 250 zł w angielskiej wersji językowej. Wybierając usługę stworzenia CV wraz z listem motywacyjnym możemy obniżyć koszt o kilkadziesiąt złotych.

Dla osób mniej wymagających dostępne są generatory CV-maker.pl gdzie za jedyne 9.95 zł otrzymasz dostęp na okres 7 dni. W przeciągu kilkunastu minut stworzysz profesjonalne CV, dzięki któremu się wyróżnisz. Zwiększysz swoj szansę na otrzymanie wymarzonej pracy.

Czy warto korzystać z usług płatnych CV?


Z dokumentu CV i listu motywacyjnego możemy korzystac wielokrotnie. Aplikacje możemy wysyłać do wielu pracodawców. Powyższe dokumenty nie deawolują się. Co więcej mają profesjonalnie stworzone dokumenty aplikacyjne możemy je później samodzielnie aktualizować o nowo nabyte doświadczenia i umiejętności zawodowe. Mając to na uwadze warto zainwestować w usługę wykonania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. Poniesiony koszt zwróci się po otrzymaniu intratnej oferty pracy.
Pracodawcy bądź pracownicy HR rekrutujący na atrakcyjne stanowiska pracy, mają na co dzień doczynienia z wieloma aplikacjami CV. Rolą osób poszukująych pracy jest wyróżnienie się wśród tłumu tak samo wyglądających, średnio wyglądających i przeciętnie zaprojektowanych dokumentów aplikacyjnych.
Dobrze napisane CV to kilkadziesiąt procent większa szansa zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
~Gosc | Czytano 931 razy | 01-06-2020 | oferty pracy [0]





® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ