Strona główna >> Aktualności

Reklamowe flagi wielkoformatowe - nich Twoja firma stanie się widoczna!

Reklamowe flagi wielkoformatowe - nich Twoja firma stanie się widoczna! Flagi reklamowe to jedna z popularnych metod reklamy zewnętrznej, czyli outdoorowej. Obecnie na jej zastosowanie decyduje się sporo firm, które chciałyby zadbać o swój pozytywny wizerunek i jednocześnie przyciągnąć wielu nowych klientów. Jakie flagi wybrać? Gdzie je zamówić?

Obecnie flagi reklamowe to bogata rodzina produktów, do której zaliczają się między innymi flagi masztowe, czyli przeznaczone do powieszenia na masztach, windery, czyli flagi żaglowe, skrzydłowe, które umieszczane są najczęściej na mobilnych podstawach, ale również małe flagi reklamowe wykonane z papieru czy z tkaniny. Asortyment jest zatem spory.


Flagi wielkoformatowe - co to jest?

Jednym z typów flag są flagi wielkoformatowe - jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z produktem, który cechuje się wtedy większym formatem, dlatego też doskonale nadaje się on do prezentacji przekazu w przestrzeni publicznej. Najczęściej flagi wielkoformatowe to flagi posiadające wymiary od około 1 x 2 metry wzwyż, ale firmy w tym przypadku nie stosują żadnych narzuconych z góry wymiarów. Termin ten zatem odnosi się do każdej większej flagi. Tego typu materiały reklamowe używane są głównie na masztach - są umieszczane przede wszystkim przed siedzibami firm, dlatego budują wtedy ich pozytywny obraz, przyciągają uwagę, czyli zwiększają rozpoznawalność, a także pomagają w lokalizacji przedsiębiorstwa przez klientów.


Rodzaje flag wielkoformatowych

Do wykonania flag wielkoformatowych stosuje się przede wszystkim tworzywa sztuczne w formie tkanin, na których umieszcza się indywidualne nadruki na życzenie klienta. Dzięki temu, że na flagi wielkoformatowe wybierane są tkaniny i barwniki, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym opadów i promieniowania UV, by mogły służyć na lata.


Flagi wielkoformatowe przeznaczone do montażu na masztach są dzielone na dwie kategorie:


  • flagi poziome - w tym przypadku flaga ma orientację horyzontalną, poziomą

  • flagi pionowe - w tym przypadku flaga ma orientację wertykalną, pionową

Maszty przeznaczone do flag wielkoformatowych także oferowane są w różnych wariantach. Aby mogły one atrakcyjnie prezentować przekaz, warto wybrać model wyposażony w dodatkowe elementy podtrzymujące tkaninę, aby była ona dobrze widoczna również wtedy, gdy pogoda jest bezwietrzna.


Gdzie zamawiać flagi wielkoformatowe?

Osoby chcące zamówić flagi wielkoformatowe mogą zrobić to obecnie stacjonarnie i internetowo w agencjach reklamowych zajmujących się realizacją tego typu produktów. Firmy świadczą również kompleksowe usługi związane z montażem masztów flagowych oraz flag reklamowych.

Artykuł partnerski


~Gosc | Czytano 1198 razy | 13-11-2020 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.