Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Pytanie o pracę w Genewie dla kobiety

Pytanie o pracę w Genewie dla kobietyWitam. Jestem 28-letnią kobietą poszukującą pracy w Genewie, z racji faktu, że narzeczony pracuje obok Genewy jako fizjoterapeuta. Zwracam się z pytanie czy istnieje możliwość pracy w Genewie dla Polki? I czy są jakieś oferty pracy? pozdrawiam i prosze o odpowiedź.
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pytanie o pracę w Genewie dla kobiety może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2637 razy | 11-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.