Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Przyjme prace - potrafie sie przystosowac

Przyjme prace - potrafie sie przystosowacPrzyjme na poczatek kazda prace, wykaze sie i chetnie podejme inna , jestem kreatywny i swietnie pracuje w zespole.
Bardzo chetnie przyjade z corka i zona - ona ma opanowany angielski, niemiecki, jest mlodsza o 20 lat, ma liczne uzdolnienia.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Anjey
Kontakt
Oferta pracy Przyjme prace - potrafie sie przystosowac może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

| Czytano 1249 razy | 17-12-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.