Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy Orange Bydgoszcz

Przedstawiciel Handlowy Orange BydgoszczLubisz rozmawiać z ludźmi, masz dar przekonywania, chętnie doradzisz i pomożesz podjąć decyzję ? Szukamy Ciebie !

OPTIMO Sp. z o.o. ogólnopolski partner Orange Polska, lidera na rynku telekomunikacyjny, poszukuje do działu handlowego kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (sprzedaż bezpośrednia)

Główne zadania:

Aktywna sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych firmy Orange na powierzonym terenie
Pozyskiwanie Klientów indywidualnych
Realizacja założonych celów sprzedażowych
Wdrażanie działań marketingowych

Gwarantujemy :

Elastyczne formy współpracy: działalność gospodarcza, umowy zlecenie/dzieło
Bardzo atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników w pracy,
Najwyższe prowizje w kraju
Bezpłatne szkolenia oraz wsparcie przez cały czas pracy
Atrakcyjną lokalizację biura niedaleko Centrum z łatwym dojazdem z każdej części miasta
Elastyczne godziny pracy

Wymagania

Doświadczenia w sprzedaży lub/i w budowaniu relacji z Klientami
Łatwości w nawiązywania kontaktów, komunikatywności i kultury osobistej
Skuteczności w realizacji zakładanych celów
Samodzielności w działaniu, zaangażowania
Przedsiębiorczości i otwartości na wyzwania
Zainteresowania nowymi technologiami
Posiadanie prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży Door2Door, w branży tv kablowej lub telekomunikacyjnej.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Pensja:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Firma: Optimo
Oferta pracy Przedstawiciel Handlowy Orange Bydgoszcz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

optimo | Czytano 4344 razy | 14-09-2017