Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Projektant Instalacji Elektrycznych

Projektant Instalacji ElektrycznychFirma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest agencją rekrutującą specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta #8211;  firmy zajmującej się wdrażaniem rozwiązań informatycznych #8211; osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
Projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z technologią BIM w programach Autocad oraz Revit;
Weryfikacja dokumentacji technicznej branży elektrycznej;
Tworzenie przedmiarów i wycen;
Udział w wizjach lokalnych;
Optymalizacja kosztów projektowania i realizacji prac;
Nadzór nad realizacją prac;
Współpraca z działem wycen i realizacji na potrzeby realizacji projektów;
Współpraca z klientami firmy oraz doradztwo techniczno #8211; kosztowe na rzecz klientów.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
Posiadasz wykształcenie wyższe w specjalności elektrycznej;
Posiadasz minimum roczne doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych;
Uzyskałeś uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń - warunek konieczny;
Cechujesz się bardzo dobrą znajomością programu AutoCad 3D;
Potrafisz projektować zgodnie z technologią BIM;
Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i w piśmie (mile widziana będzie dodatkowa znajomość języka niemieckiego);
Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu due dilligence budynków oraz w doradztwie technicznym;
Posiadasz wysokie umiejętności analizy technicznej projektów;
Cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia;
Znasz realia i specyfikę rynku firm z branży elektrycznej;
Dążysz do realizacji zadań i osiągania założonych celów;
Wykazujesz się elastycznością działania w zmieniających się warunkach;
Posiadasz prawo jazdy i jesteś gotowy do podróży służbowych.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
Umowę o pracę;
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Pensja:
Lokalizacja: Krotoszyn
Firma: BBGroup
Oferta pracy Projektant Instalacji Elektrycznych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 5123 razy | 01-09-2015