Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Programista java jee

Programista java jeeGrupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy z branży inżynierii oprogramowania, specjalizującej się w zaawansowanych technologiach JEE, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Java JEE

Miejsce Pracy: Poznań
Nr Ref: PROG/JAVA/P

Opis Stanowiska:
Rozwój i tworzenie systemów oprogramowania.
Udział w prestiżowych projektach.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne.
Minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie w JEE.
Doświadczenie w tworzeniu serwerów oraz zaawansowanych interfejsów użytkownika.
Bardzo dobra znajomość programowania baz danych (ze szczególnym naciskiem na Oracle), jak również bardzo dobra znajomość JBoss, EJB oraz Hibernate.
Praktyczna znajomość design patterns.
Dobra znajomość języka angielskiego lub ewentualnie niemieckiego.
Dokładność i zaangażowanie, zdolności analityczne.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt.
Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach.
Ciekawą pracę w dynamicznym i młodym zespole.
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: GD Profesja
Oferta pracy Programista java jee może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4876 razy | 01-12-2013