Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Programista Java

Programista JavaDyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, firmy SMT Software lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miasta: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin, Lublin, Szczecin, Toruń, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław

Opis stanowiska:
Projektowanie i programowanie rozwiązań przy wykorzystaniu technologii Java
Współpraca z kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych
Tworzenie dokumentacji technicznej
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Java
Znajomość JavaScript, HTML, CSS
Znajomość JBoss, Spring, XML, Hibernate, WebFlow
Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
Mile widziane:
Praktyczna znajomość technologii webowych JSF, Spring, XML, Web Services, Java Servlet
Praktyczna znajomość produktów bazodanowych Oracle/SQL Server/Postgre SQL

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"
Lokalizacja: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin, Lublin, Szczecin, Toruń, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław
Firma: Dyna Consulting
Oferta pracy Programista Java może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 5259 razy | 03-10-2013