Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Produkcja wieszanie elementów metalowych w Holandii

Produkcja wieszanie elementów metalowych w HolandiiBEST
Produkcja - wieszanie elementów metalowych - #8364;10, 76 brutto/h
Opis stanowiska
Osoby na tym stanowisku są odpowiedzialne za przygotowywanie elementów metalowych (części samochodowych) do malowania proszkowego.
Mniejsze elementy rozwiesza się na specjalnie do tego przygotowanych stelażach, natomiast większe mocuje się za pomocą haków do windy, która zabiera produkt bezpośrednio do komory, gdzie następnie są one malowane.
Gotowy pomalowany produkt zostaje zapakowany i przygotowany do wysyłki.

Wymagania
- motywacji i chęci do pracy
- chęci długoterminowej współpracy
- punktualności
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Warunki pracy
Praca w systemie dwuzmianowym
Praca 40 godzin tygodniowo
Zakwaterowanie w domach szeregowych lub wolnostojących. W domu miesza od 5 do 10 osób
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Ubezpieczenie 24, 82#8364; tyg
Zakwaterowanie 105#8364; tyg

Wynagrodzenie
Wynagrodzenie #8364;10.76 brutto/h + dodatki zmianowe
Pensja: 41.04
Lokalizacja:
Firma: HolandiaJobsRekrutacja
Oferta pracy Produkcja wieszanie elementów metalowych w Holandii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

HolandiaJobsRekrutacja | Czytano 241 razy | 15-10-2021