Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Produkcja Sałatek Owocowo-warzywnych/ Venlo

Produkcja Sałatek Owocowo-warzywnych/ VenloHOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Dla naszego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zajmującej się produkcją oraz dystrybucją (sałatki warzywne) poszukujemy pracowników produkcji.

Lokalizacja: Venlo


Oferta pracy nie jest kierowana do par.

Czym się będziesz zajmować?

- Krojeniem, myciem, sortowaniem,

- Pakowaniem produktów do opakowań lub gotowych tolwarów do skrzynek/ na palety.

Inne proste prace produkcyjne.

Dodatkowe informacje:

-Praca jest w temperaturze od 3- 8 stopni Celsjusza

-Praca na różne zmiany, także w porze nocnej i w weekendyJakie są nasze oczekiwania?

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- motywacja i chęć do pracy.

Co oferujemy?

Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźniem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.


Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z informacją SAŁATKI VENLO w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pensja:
Lokalizacja: Venlo
Firma: PracaHobij
Kontakt 4u
praca@hobij.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


PracaHobij | Czytano 97 razy | 19-04-2024

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.