Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Produkcja - operator maszyn, fabryka tkanin 3-zmiany

Produkcja - operator maszyn, fabryka tkanin 3-zmianyActief Werkt! Uitzendbureau w Helmond oferuje stanowisko pracy w fabryce która zajmuję się produkcją tkanin.

Ogólny opis stanowiska pracy:

- Praca przy maszynie tkanin.
- Dostarczanie surowców na EPT.
- Pilnowanie jakości wyrobów.
- Utrzymanie czystości i porządku na miejscu pracy.

Wymagania:

- Własne zakwaterowanie (max 25 km od Helmond) i dojazd do pracy.
- Komunikatywna znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego.
- Doświadczenie na EPT.
- Certyfikat na EPT mile widziany
- Sprawność fizyczna i manualna
- Umiejętność pracy w zespole.
- Zaangażowanie
- Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu.
- Oferta pracy nie jest dla par!

Czas(y) pracy:

W systemie trzyzmianowym:

22.00 - 6.00 godz.
6.00 - 14.00 godz.
14.00 - 22.00 godz.

Kandydatom oferujemy:

Stawka w zależności od doświadczenia miedzy #8364;11, 95 i 14, 34 Brutto/godz.
W podanych stawkach wliczony już jest 19, 5% dodatek na każdą zmianę!
Dodatkowo, wakacyjne 8% brutto i 25 dni urlopowych.
Płatne przerwy.
Cotygodniowe wypłaty.
Zwrot kosztów dojazdu od 5 km.
Aplikacje Mijn Actief, dostęp do grafiku pracy, wypłat, solarisów, jarografu itp.

Pensja:
Lokalizacja: Helmond
Firma: Actief Werkt!
Oferta pracy Produkcja - operator maszyn, fabryka tkanin 3-zmiany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 415 razy | 23-06-2019