Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownika świniarni

Pracownika świniarniPracownik/czka świniarni
Pracodawca:Top Job
Miejsce pracy:
ok. Roermond
Branża / grupa:
Produkcja / Pracownicy produkcji, Pracownicy przy zbiorach w rolnictwie, Pracownicy rolnictwa,
Wynagrodzenie: nie podano
Czas trwania: 15.11.2016 #8211; 15.12.2016
Nr ref.: Trzoda

Firma TOP JOB (4903) z Wrocławia poszukuje do nowoczesnej świniarni pracowników znajdującej się w Roermond , Holandia

Wymagania
#8226; Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Pracownik/czka świniarni
Pracodawca:Holenderski pracodawca
ok.Roermond, Holandia
STAŁA PRACA
OD ZARAZ
Firma TOP JOB (4903) z Wrocławia poszukuje do nowoczesnej świniarni znajdującej się w Roermond w Holandia pracownika
Wymagania
Doświadczenie w pracvy ze zwierzętami
Obowiązki
#8226; Opieka nad zwierzętami- karmienie- przygotwywanie jedzenia, kastracja, ścieranie zębów, kolczykowanie
Mile widziane
#8226; Wcześniejsze doświadczenie
#8226; Gotowość podjęcia stałej pracy
Oferujemy
#8226; Stała pracę bezpośrednio u pracodawcy
#8226; Możliwość rozwoju i podwyżki
#8226; 8, 50 Euro brutto
#8226; zakwaterowanie damowe (do zapłaty tylko prad i gaz)
Promowani
Pensja:
Lokalizacja: Ok. Roermond
Firma:
Oferta pracy Pracownika świniarni może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 529 razy | 23-11-2016