Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik techniczny (Złota Rączka)

Pracownik techniczny (Złota Rączka)Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - kempingu z Belgii - poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Belgia, Blier

Główne zadania:
- Prace porządkowe na terenie kempingu
- Prace naprawcze na terenie kempingu (praca dla osoby technicznej)
- Praca w charakterze złotej rączki
- Pomoc w dokonywaniu przyłączy (gazu, prądu) przyczep kempingowych gości

Oczekujemy:
- Znajomości języka angielskiego (stopień A2/B1)
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
- Chęci do pracy na okres min. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia
- Dyspozycyjności do pracy od zaraz

Oferujemy:
- Darmowe zakwaterowanie
- Darmowy główny posiłek w restauracji hotelowej
- Wynagrodzenie 12 euro brutto za godzinę
- Polską umowę zlecenie (delegowanie za granicę)
- Możliwość przedłużenia współpracy
- Pomoc w zorganizowaniu wszystkich dokumentów (umowa A1, dokumenty umożliwiające pracę w Belgii itp.)
Pensja:
Lokalizacja: Blier
Firma: Derksen
Oferta pracy Pracownik techniczny (Złota Rączka) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Derksen | Czytano 420 razy | 14-03-2019