Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik techniczny z umięjetnością spawania

Pracownik techniczny z umięjetnością spawania Dla naszego klienta w Sliedrecht poszukujemy pracownika technicznego z umiejętnością spawania stali nierdzewnej. Do głównych obowiązków należy montaż i spawanie filtrów oleju (są to małe elementy więc ważne jest doświadczenie i precyzja w pracy), jak również szlifowanie, piaskowanie, montaż kratek, cięcie materiału izolacyjnego na wymiar. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego. Praca na jedną zmianę. Przed rozpoczęciem pracy odbywa się rozmowa i spawanie próbne.
Oferujemy:
Stawkę podstawową 16euro
Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu dla osób z prywatnego zakwaterowania powyżej 10 km
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie 34,78 euro tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie 99,50 euro tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Wymagania:
Prawo jazdy
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Certyfikaty Mig/Mag
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na msikora@abmiddennederland.nl z dopiskiem SLIEDRECHT-SPAWACZ lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 634 385 407.
Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL
O nas:
AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.
NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!
Pensja: 16
Lokalizacja: Sliedrecht
Firma: ABMN
Kontakt 4u
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na msikora@abmiddennederland.nl z dopiskiem SLIEDRECHT-SPAWACZ lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 634 385 407.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ABMN | Czytano 222 razy | 02-02-2023

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.