Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na hali

Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na haliPodjęcie pracy: październik - maj
Miejsce pracy: Jutlandia
Ilość wakatów: 50

Zakres obowiązków:
- sortowania sadzonek liściastych i iglastych na hali,
- inne prace

Oczekujemy:
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dobra sprawność fizyczna,
- mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana (praca w środowisku międzynarodowym),
- DOŚWIADCZENIE mile widziane

Oferujemy:
- stawka godzinowa 70 DKK brutto (60 DKK przez pierwszy tydzień próbny) lub stawka AKORDOWA (w zależności od miejsca pracy),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach (stawki dla doświadczonych pracowników od 75 do 100 koron brutto),
- dodatek wakacyjny 12, 5% do każdej przepracowanej godziny,
- ok 37 / 60 godzin w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
- pomoc w organizacji mieszkania, 80-100 kr / noc (dobre warunki mieszkaniowe)

Pensja:
Lokalizacja: Jutlandia
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na hali może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 990 razy | 24-08-2017