Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Pracownik szkółkarski - lider / brygadzista / Dania

Pracownik szkółkarski - lider / brygadzista / DaniaPracownik szkółkarski - lider/brygadzista
Numer oferty: S-84
Start pracy: marzec 2023
Koniec pracy: praca na stałe (9-10 miesięcy w roku)
Ilość wakatów: 1

OFERUJEMY

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków#8203;: 12500 PLN

11000 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

- Pomoc w organizacji mieszkania
- Pomoc administracyjną w Danii
- Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
- Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
- Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
- Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca związana jest produkcją choinek w donicach którą można podzielić na poniższe etapy

- podłączanie systemu nawadniającego do donic (luty-maj),
- przesadzenia choinek luty-kwiecień),
- doniczkowanie choinek (luty-kwiecień)
- formowanie choinek (marzec-kwiecień),
- szczypanie pączków (maj-czerwiec),
- hamowanie wzrostu choinek (czerwiec-lipiec),
- klasyfikowanie/etykietowanie choinek (sierpień)
- doniczkowanie choinek na hali (wrzesień - październik)
- siatkowanie i pakowanie choinek (październik-grudzień).

Obowiązki lidera:

- nadzorowanie, kontrola i optymalizowanie procesów pracy pod kątem wydajności pracy,
- prace fizyczne leśno-szkółkarskie w grupach 6-8 osobowych,
- prace administracyjne: ewidencja danych, przygotowywanie umów z klientem,
- kontakt z duńskim klientem,
- rozwiązywanie bieżących problemów.

OCZEKUJEMY:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
doskonała organizacja pracy,
- rzetelność i dyspozycyjność w podanym terminie,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników),
- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu.

DODATKOWE INFORMACJE

- Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
- Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
- Ubezpieczenie zdrowotne,
- Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
- Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał
Pensja: 12500 - 14500 zł netto
Lokalizacja: Maribo
Firma: PF-Gruppen
Kontakt 4u
kf@pf-gruppen.com
+ 48 664-764-763
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

PF-Gruppen | Czytano 238 razy | 25-01-2023