Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pracownik sortowni paczek - SORT/SP/TP

Pracownik sortowni paczek - SORT/SP/TPSerwis Personalny Sp. z o.o. (nr ref. 1428/1) dla swojego Klienta - dużej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Tarnowie Podgórnym - aktualnie poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik sortowni paczek

Miejsce pracy Tarnowo Podgórne/ ok. Poznań/ praca od 01.06.2011

Zakres obowiązków:

Sortowanie i odbiór przesyłek, przygotowywanie paczek do wysyłki , oklejanie, prace magazynowe.

Wymagania:

Status osoby uczącej się do 26 r.ż.

Doświadczenie w pracy na produkcji

Chęć do pracy

Oferujemy:

Pracę na cały etat od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie 11, 20 zł/h brutto

Pracę w oparciu o umowę zlecenie

Dojazd do Tarnowa Podgórnego we własnym zakresie.

W aplikacjach prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@serwispersonalny.pl w tytule wpisując SORT/SP/TP

Lub

Osobiście w siedzibie firmy na ulicy Starołęckiej 18 w godzinach 9 – 16 (pn – pt)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Pracownik sortowni paczek - SORT/SP/TP może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8898 razy | 31-05-2011