Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik rozbiórki

Pracownik rozbiórkiPRAN 1223.
Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:

Pracownik rozbiórki

Miejsce pracy: okolice Venlo, Holandia

UWAGA! Oferta dla osób z własnym zakwaterowaniem w pobliżu Venlo.

Obowiązki:
- prace rozbiórkowe #8211; wyburzanie, demontaż

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie przy rozbiórkach
- własny transport

Oferujemy:
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
- częściowy zwrot kosztów dojazdu do pewnej odległości
- pracę na ok. 4-6 tygodni
- opiekę koordynatora

Pensja:
Lokalizacja: Venlo
Firma: Pran
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem #8222;Pracownik rozbiórki#8221;.

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Pran | Czytano 63 razy | 09-10-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ