Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik przy gospodarstwie rolnym Meer

Pracownik przy gospodarstwie rolnym MeerAgencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) naszego klienta w Meer w Belgii poszukujemy kandydata do pracy w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:
- podstawowy angielski lub holenderski,
- fizycznie sprawny i zmotywowany do pracy,
- własne zakwaterowanie w / wokół Meer i własny transport do pracy,
- doświadczenie w rolnictwie jest zaletą,

Oferta:
- długoterminowe zatrudnienie,
- praca jednozmianowa,
- wynagrodzenie #8211; 10.18euro/h.
- zwrot kosztów podróży.

Obowiązki:
- dbanie o zwierzęta (świnie),
- pomoc w zadaniach związanych z rolnictwem,
- czyszczenie.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik przy gospodarstwie/Meer.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Meer
Firma: KbtiPoland
Kontakt
Oferta pracy Pracownik przy gospodarstwie rolnym Meer może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 503 razy | 03-01-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.