Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik przetwórstwa mięsnego

Pracownik przetwórstwa mięsnegoEMVe Flex to mała rodzinna agencja w segmencie produkcji żywności. Każdy pracownik jest tam dobrze traktowany. Odpowiednie warunki, stałe godziny pracy, dobrze wyposażone kwatery oraz odpowiedni ludzie, tak można opisać tą agencje. Jeżeli potrzebujesz pracy i zależy Ci na odpowiednich warunkach nie tylko w pracy, ale w każdym aspekcie, to zapraszam do kontaktu!

Zakres obowiązków: Podstawowe obowiązki w pracy przy produkcji mięsa wieprzowego i wołowego: pakowanie produktów (praca przy taśmie), dbałość o porządek na hali produkcyjnej (#8364;11, 00) lub praca przy produkcji wyrobów z mięsa wieprzowego i wołowego: trybowanie, wykrawanie mięsa, oddzielanie tusz etc. (#8364;11, 00-14, 00).

Miejsce pracy: Enschede

Godziny pracy: 6:00-15:00 lub 6:00-16:00

Okres zatrudnienia: Preferowana dłuższa współpraca. Możliwość wyjazdu w parach.

Wymagania: Podstawowa znajomość języka angielskiego, zaangażowanie i chęć do pracy.

Warunki Współpracy

Stawka podstawowa: 11, 00-14, 00
Dodatki: Standardowe: nadgodziny 125%, soboty 150%, niedziele i święta 200%
Rodzaj umowy: Holenderska umowa o pracę tymczasową (faza A)
Zakwaterowanie: Zazwyczaj pokoje dwuosobowe w domach
Koszt zakwaterowania: 60
Ubezpieczenie: 25

Ofertę obsługuje:
Krzysztof: | +48 787 928 957
Pensja: 11,00-14,00/h
Lokalizacja: Enschede
Firma: Jobroad
Oferta pracy Pracownik przetwórstwa mięsnego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Jobroad | Czytano 485 razy | 12-10-2021