Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik produkcji/umowa o pracę/ Czechy

Pracownik produkcji/umowa o pracę/ CzechyAgencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.
Możliwość pracy dla par, grup osób.
Nie wymagamy doświadczenia #8211; na miejscu są organizowane tygodniowe szkolenia stanowiskowe.
Miejsce pracy: Mikulov (ok. 40 km od Brna)
Opis stanowiska:
- prace produkcyjne,
- obsługa maszyn,
- produkcja elementów elektroinstalacyjnych (np. kable).
Wymagania:
- chęć podjęcia pracy na terenie Czech,
- dojazd do Czech we własnym zakresie,
- elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydział do zmian na miejscu),
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej.
Oferujemy:
- wynagrodzenie do 3 500zł netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki),
- możliwość nadgodzin dodatkowo lepiej płatnych,
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencję czeską,
- zwrot za dojazd do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca,
- czeską umowę o pracę,
- możliwość zaliczek,
- zwrot za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Pensja:
Lokalizacja: Mikulov
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Pracownik produkcji/umowa o pracę/ Czechy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 347 razy | 15-06-2021